НОВИНИ

У ПР запевняють, що закон про амністію активістів Майдану сумлінно виконується

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов відкидає звинувачення на адресу влади в тому, що закон про амністію активістів Майдану не виконується. Про це він сказав журналістам після засідання погоджувальної ради Верховної Ради.

«За цим документом і на прохання президента суди дуже лояльно підійшли до розгляду (справ – ред.) по тих людях, які брали участь в акціях», - сказав Єфремов.

Крім того, він відзначив, що парламентська більшість підтримала даний законопроект на прохання опозиції, "не звертаючи уваги на мої особисті зауваження, що цей документ виписаний у такій формі, яка працювати не буде".

За словами лідера фракції ПР, опозиція і провладна більшість у парламенті домовилися, що опозиційні фракції будуть брати участь у підготовці проекту державного бюджету на 2014 рік.

"Тому коли сьогодні із їхньої заяви випливає, що вони не дадуть прийняти бюджет, то це порушення наших домовленостей " , - заявив Єфремов.

Нагадаємо, 19 грудня 2013 року Верховна Рада ухвалила закон щодо звільнення від кримінального переслідуванняучасників масових акцій. Документ звільняє від відповідальності осіб, які були учасниками акцій протесту з 21 листопада до дня набрання чинності закону. 23 грудня президент Віктор Янукович підписав цей документ.

Тим часом, 9 січня голова Верховної Ради України Володимир Рибак заявив про необхідність внесення змін до цього закону, зауваживши, що «переважна більшість положень закону має неконкретний характер».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.