НОВИНИ

У ПР розцінюють можливі санкції США як втручання у внутрішні справи України

Лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає можливі рішення США про введення санкцій щодо деяких українських чиновників втручанням у внутрішні справи України.

"Я взагалі погано ставлюся до того, як одна держава втручається у внутрішні справи іншої держави" , - заявив Єфремов, відповідаючи на питання, про своє ставлення до можливого рішення США про введення санкцій стосовно українських чиновників.

"Якщо ви вважаєте, що прийняття рішення органом однієї держави щодо людей іншої держави є невтручанням, то я так не вважаю", - пояснив лідер фракції Партії регіонів. 

Як повідомлялося, 7 січня Сенат США прийняв резолюцію про підтримку українського народу. У документі йдеться про те, що США підтримують народ України і його суверенне право здобувати незалежне і демократичне майбутнє для своєї країни.

Крім того, Сенат закликав уряд утриматися від подальшого застосування сили щодо мирних демонстрантів і пригрозив владі санкціями. «У разі подальшого насильства з боку влади щодо мирних демонстрантів, президент і Конгрес повинні розглянути, чи слід застосовувати цілеспрямовані санкції (в тому числі візові і заморожування активів) щодо осіб, відповідальних за замовлення або здійснення насильства" , - йдеться в резолюції, яка розміщена на сайті Конгресу США .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.