НОВИНИ

Кожара з силовиками переконують послів, що Беркут не бив Луценка

Україна намагається переконати дипломатів, що силовики не били екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це йшлося на зустрічі глави МЗС, представників МВС, ГПУ та МОЗ з іноземними послами, повідомляє Українська правда з посиланням на джерела в дипломатичних колах.

Зустріч послів США Джефрі Пайєтта, країн ЄС, а також голови місії ЄС Яна Томбінськи, Канади Троя Лулашника з головою МЗС Леонідом Кожарою, представниками МВС, ГПУ та МОЗ відбулася в понеділок вранці.

Під час зустрічі послам було наголошено, що "жодним відео не підтверджено, що Луценка били правоохоронці". Зустріч проходила без запрошення преси.

"Українські чиновники наголошували, що Луценко обізвав полковника міліції п***стом, назвавши це вголос", - повідомили джерела.

За інформацією джерел, німецький посол Крістоф Вайль висловив жаль, що такого відомого політика було побито.

У свою чергу посол США перепитав, чому відсутні відеодокази побиття Юрія Луценка міліцією, зазначили джерела.

Як повідомлялось, 10 січня біля Києво-Святошинського суду «Беркут» жорстоко побив протестувальників, які мітингували проти вироку суду так званим «васильківським терористам». Унаслідок бійки 6 людей потрапило в лікарню. Постраждали журналісти й народні депутати.

Опівночі сталася нова сутичка між протестувальниками й «Беркутом», під час якої постраждав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Після побиття «Беркутом» його госпіталізували.

11 січня стало відомо, що екс-міністр перебуває у реанімації. Згодом прес-секретар Луценка повідомила, що його перевели до звичайної палати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.