НОВИНИ

Опозиція оголосила свої вимоги і пішла з Ради

Опозиція вимагає негайної відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, ліквідації спецпідрозділу «Беркут» і створення тимчасової слідчої комісії щодо застосування сили з боку правоохоронців. Про це це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко на засіданні погоджувальної ради, передає прес-служба УДАРу.

Як заявив Кличко, немає сенсу надалі слухати звіти Захарченка у парламенті.

«Ми вимагаємо, негайної відставки міністра Захарченка. Навіть звіти його слухати в парламенті немає сенсу. А "Беркут" як каральний спецпідрозділ не має права на існування, і повинен бути розформований. Оскільки прокуратура не розслідує всі діяння "Беркуту" і тих, хто віддавав злочинні накази, вимагаємо негайно створити Тимчасову слідчу комісію, яка розслідує всі резонансні факти свавілля», - наголосив Кличко.

Він також зазначив, що завтра у Верховну Раду повинен прийти Генеральний прокурор Віктор Пшонка і прозвітувати,  чому не виконується закон про припинення переслідувань учасників мирних акцій.

Крім того, опозиціонери вимагають відставки уряду Азарова.

«Якщо наші вимоги, які є давно незмінними, виконані не будуть, Верховна Рада не працюватиме у звичному режимі. Бо цей парламент сьогодні працює тільки так, як потрібно владі Януковича і як вона скаже. Так не буде!», - наголосив Кличко.

Після оголошення вимог лідери опозиційних фракцій покинули засідання погоджувальної ради.

Нагадаємо, що сьогодні зранку активісти, які зібралися біля будівлі міністерства внутрішніх справ, вимагали відставки міністра Віталія Захарченка і всіх працівників міліції, які причетні до побиття учасників масових акцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.