НОВИНИ

Янукович отримав гонорар у розмірі 16 млн за свій фотоальбом

Народний депутат з фракції УДАР Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook оприлюднила фотографії книги, що вийшла під авторством президента Віктора Януковича, гонорар якого за публікацію видання склав близько 16 мільйонів гривень.

«Історичний» момент! Нарешті я знайшла серед своїх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого становлять 16 млн! Таки така книга існує – це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно», – написала депутат у соцмережі.

За її словами, «Янукович – автор фотоальбому зі своїми фотографіями».

«Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, тому його авторству належить назва книги і цитати про «сенс життя» біля кожного фото. Уявляю, яким був би гонорар, якби йшлося про тексти, а не тільки цитати. Межигірський розмах, друзі», – зазначила Геращенко.

Депутат також зазначила, що книга надрукована на якісному дорогому папері.

 І зверніть увагу – стрічка на президенті на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо – відразу видно, до Вільнюського саміту людина книгу писала», – додала вона.

Нагадаємо, згідно з декларацією Віктора Януковича, 2011 року він 16,4 млн грн гонорарів від ТОВ «Друкарня «Новий світ». З отриманої суми авторської винагороди Янукович сплатив до бюджету 2,8 млн грн податку.

Згідно з декларацією про доходи за 2012 рік, Янукович отримав 15,5 млн грн гонорарів. За два останні роки президент заробив на книжках майже 32 млн грн. У коментарі інтернет-виданню «Остров» заступник директора друкарні «Новий світ» Едуард Вакуленко зазначив, що згідно із договором, президент отримав гроші «за авторські права на написані ним книги, а так само на книги, які він напише».

Тим часом українські письменники не можуть похвалитися такими гонорарами, як у Януковича.

Читайте також: Науковець: Поки що найбільше здобутків у літературі у Кравчука й Кучми, найменше – у Ющенка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.