НОВИНИ

«Євромайдан SOS» підтверджує зникнення лише однієї людини після подій 30 листопада

Ініціативна група «Євромайдан SOS» заявляє про зникнення однієї людини після подій у Києві вночі з 29 на 30 листопада. Про це йдеться на сторінці ініціативи в соціальній мережі Фейсбук.

«Досі невідоме місцезнаходження 15-річного учня 9-го професійно-технічного ліцею міста Умані Олега Бровка. За словами матері, він 20 листопада 2013 року пішов з дому. 25 листопада мати отримала інформацію, що він зняв кошти із стипендіальної картки у банкоматі, який знаходиться у Києві. Жінка подала заяву про розшук №10293 в Уманське районне відділення ГУ МВС України Черкаської області, яка була зареєстрована 27 листопада 2013 року», - повідомляють активісти ініціативи «Євромайдан SOS».

Крім того, стало відомо, що в матері Бровка є відео, надане банком, на якому зафіксовано, як 7 січня 2014 року Олег знову знімав кошти з стипендіальної картки у банкоматі.

«Ймовірно, він досі знаходиться на Майдані під вигаданим ім’ям. Мати вважає, що скоріш за все, він просто боїться повернутися додому», - йдеться у повідомленні.

Інформація про Олега Бровка розміщена на сайті МВС.

Нагадаємо, що в ніч на 30 листопада співробітники спецпідрозділу "Беркут" розігнали мирних протестувальників на майдані Незалежності. Бійці діяли з особливою жорстокістю, б'ючи та тягнучи людей по землі. При цьому, за різними даними, від 10 до 30 протестувальників вважались такими, що зникили.

10 січня народний депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль, посилаючись на відповідь МВС на його депутатське звернення, повідомив, що було "встановлено місце перебування 26 осіб, а 3 залишаються нерозшуканими".

Тим часом, активісти ініціативи «Євромайдан SOS» запевняють, що решта людей, про зникнення яких також повідомляли у зв’язку з подіями 30 листопада, або зникли раніше, або контактні особи не підтверджують їхнього зникнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.