НОВИНИ

У Маріїнському парку за ніч "ожив" Антимайдан

Близько 8 ранку у понеділок, 13 січня, колона людей, які тримали прапори Партії регіонів, стояла біля станції метро Арсенальна, готуючись рушити у Маріїнський парк.

Табличка повідомила, що вони з Житомирської області. Колоною керував чоловік із гучномовцем.

У неділю у Маріїнському парку знову "оживає" Антимайдан, хоча люди, які зібралися там, принципово себе так не називають.

"Навколо парку вже виріс доволі високий металевий паркан. Також вже встановлено кілька наметів та розвантажено польові кухні, які відзавтра почнуть повноцінно функціонувати та забезпечувати їжею 10 тис. людей - саме стільки планується зібрати тут за ніч", - повідомляла Телевізійна служба новин.

Офіційне відкриття наметового містечка призначено на 10 годину ранку понеділка.

"Ми громадська організація "За порядок". Ми з різних міст, ми зібрані у соцмережах. Списуємося, збираємося", - повідомив активіст, зауваживши, що їхня мета - "щоб ви нас почули". 

"Відбуваються зараз такі події там, внизу (на Майдані Незалежності), люди починають бити водіїв, беркутівців, почалися провокації з приводу того, щоб не прийняти бюджет, закликають заблокувати трибуну. Ну скільки можна це терпіти", - заявив інший активіст.

Мешканці наметового провладного містечка кажуть, що основна мета їхнього перебування у Маріїнському парку – забезпечення спокійного прийняття бюджету депутатами.

Як відомо, у Верховній Раді 13 січня має відбутися погоджувальна рада. 

Як повідомлялось, у Маріїнському парку в Києві учасники акції на підтримку влади, яка завершилась 22 грудня,залишили після себе розламані лавочки, повалені деякі стовпи з ліхтарями та багато сміття.

Нагадаємо,  22 грудня  керівник «Загальновійськового союзу» Олег Калашников заявив про призупинення безстрокової акції протесту біля стін Верховної Ради. "Ми з завтрашнього дня припиняємо акцію за єдину Україну, але хочу підкреслити - саме припиняємо. Завтра після обіду намети будуть демонтовані. Ми приберемо парк, щоб кияни мали можливість новорічні свята гуляти тут", - заявив Калашников. 

Увечері того дня приблизно 20 учасників мітингу на підтримку дій влади, який відбувався у Маріїнському парку, прийшли до центрального офісу Партії регіонів  вимагати "гонорари"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.