НОВИНИ

Американський експерт: санкціями проти можновладців Захід може вберегти Україну від розколу

Санкції Заходу проти українських можновладців можуть стати каталізатором внутрішнього розколу та розпаду команди режиму Януковича. Таку думку у коментарі Українському тижню висловив Тарас Кузьо, науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин (ЦТВ) Школи фундаментальних міжнародних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, США.

Кузьо зазначив, що те, що зробив Янукович, ще більше поглибило вже й без того серйозну втому від України на Заході.

«Єдине, до чого може вдатися Захід, аби відвернути завершення потрійної кризи в Україні кровопролиттям та розкол держави, – це застосувати індивідуальні санкції до президента, уряду, високопосадовців, лідерів Партії регіонів та олігархів. Це могло б посилити внутрішній розкол у команді режиму та розпад її зсередини», - вважає американський експерт.

На його думку, у цьому питанні провідну роль можуть узяти на себе лише США. «Але, на жаль, президент Обама не лідер. ЄС на це не здатен, бо заплющував очі на корупцію в Україні та Євразії, а тим часом вигравав від зубожіння українського народу й експорту капіталу до Західної Європи та її офшорів», - зазначив Кузьо.  

Детальніше читайте у матеріалі «Ходіння між краплями» у № 1-2 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.