НОВИНИ

Опозиція оприлюднила докази плану влади розколоти протестний рух на Форумі Євромайданів

У розпорядженні Штабу національного спротиву з'явилися "темники" і розробки адміністрації президента, положення яких планується закріпити у підсумкових документах Форуму Євромайданів у Харкові, який відбуватиметься 11 – 12 січня. Про це на своїй сторінці у Facebook, виконуючий обов’язки коменданта Майдану, народний депутат Арсен Аваков.

«Нас всіх тут в цю безсонну ніч шокувало збіг цілих абзаців проекту резолюції Форуму та темників з адміністрації Януковича», написав Аваков.

«Я тепер точно знаю, що частина провокаторів від політики намагаються за вказівкою президентської адміністрації розколоти Євромайдан провокативними пропозиціями, що мають бути озвучені з Харкова», - додав він.

Водноча член ради ВО «Майдан» Зорян Шкіряк оприлюднив зміст «темників».

За словам Шкіряка, у проект резолюції, яку планується ухвалити на Форумі у Харкові, включено шість пунктів, "які яскраво свідчать про наміри Януковича реалізувати план розколу українського суспільства, подальшого збурення та розколу Майдану".

Зокрема, влада намагається проштовхнути у документ наступні пункти:

1. Парламентська опозиція не стала ефективним знаряддям боротьби зі свавіллям автократичного режиму Януковича;

2. Своїми неефективними діями та бездіяльністю парламентська опозиція марнує енергію Майданів. Досі не запропоновано ані мети, ані стратегії, ані реалістичного плану дій;

3. Неефективна діяльність опозиції привела суспільство до депресивного стану, всіляко гальмується процес перетворення громадського сектору на самостійного суб’єкта політики;

4. Підготовка програми структурних реформ (першочергових дій) уряду по виведенню економіки з кризи;

5. Затвердити Форум Євромайданів як представництво громадянського суспільства в переговорах з владою і опозицією по врегулюванню ситуації в рамках Національного круглого столу. 

6. Звернутися до парламентської опозиції з вимогою до 22 січня 2014 року визначити  єдиного кандидата для участі у виборах президента України та оголосити про спільне рішення трьох найбільших парламентських опозиційних партій.

«Влада зробить спробу переформатувати загальний контент протестного руху, який сьогодні існує в Україні», - наголосив Шкіряк.

Як повідомлялось, частина громадських організацій та активістів, які входили у Громадську раду Майдану, вирішили вийти із неї після підозр щодо спроб влади через довірених осіб розколоти організацію.

До цього, опозиційний депутат Олег Медуниця в ефірі "Громадського телебачення" заявив, що ультиматум Громадської ради Майдану щодо єдиного кандидата на президентські вибори – це ініціатива адміністрації Януковича. Він висловив переконання, що сама Громадська рада Майдану є проектом Банкової.

Нагадаємо, 11-12 січня у Харкові відбудеться перший всеукраїнський форум Євромайданів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.