НОВИНИ

Автомайдан заблокував Беркут, що спричинив бійку під судом

Машини Автомайдану заблокували автобуси з Беркутом, які були під Києво-Святошинським судом, що засудив "васильківських терористів" до 6 років в’язниці.

"Біля Святошинського відділку на проспекті перемоги 109 випадково поламались машини автомайдану, заблокувавши автобуси з беркутом", - повідомляє активіст "Автомайдану" Олександр Кравцов у Facebook.

Як показує "Громадське ТБ" в прямому включенні, кілька десятків машин "Автомайдану" стоять там.

Активіст Андрій Деліженко сказав, що викликали евакуатор, щоб відвезти поламані машини на СТО.

Перед тим два автобуси "Беркуту", що були під Києво-Святошинським судом, під'їхали під Святошинський райвідділок, повідомив ЄвроМайдан. 

Як повідомлялось, під Києво-Святошинським судом сталася бійка: Беркут жорстоко побив протестувальників, які засуджували вирок суду щодо васильківських терористів.

10 січня Києво-Святошинський суд засудив так званих "васильківських терористів" Володимира Шпару, Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза до 6 років ув’язнення. Вирок зачитав суддя Юрій Бурбела.

Нагадаємо, справа щодо членів організації "Патріот України" Ігоря Мосійчука, Володимира Шпари та Сергія Бевза, яких звинувачують у підготовці вибуху "в Києві або Київській області", тягнеться з 2011 року. 

Зокрема, 22 серпня працівники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України». Їх звинувачували в підготовці теракту, який, на думку обвинувачення, мав полягати у підриві пам'ятника Лєніну у м. Борисполі, що на той час вже був демонтований.

Згодом затриманих відпустили. А пізніше затримали вже трьох членів організації - депутатів Васильківської міськради Сергія Бевза та Ігоря Мосійчука, а також Володимира Шпару. В кінцевому результаті їх звинувачували у підготовці до теракту, публічних закликах до повалення конституційного ладу насильницьким шляхом, незаконному поводженні зі зброєю та вибуховими речовинами.

Судовий процес у цій справі розпочався у січні 2012 року. Свідки у справі неодноразово заявляли про тиск зі сторони СБУ. А самі підозрювані стверджують про фальсикацію доказів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.