НОВИНИ

Координатор Громадської ради Майдану склав повноваження

Ігор Курус складає з себе повноваження координатора Громадської ради "Майдану" i просить громадськість об’єднатися довкола Маніфесту ГРМ та вимог Майдану.

Так він відреагував на повідомлення про вихід низки активістів та організацій із Громадської ради об’єднання "Майдан" (ГРМ), повідомила прес-секретар Куруса Ольга Нижник.

"Після  прес-конференцiї, яка відбулася 9 січня, де мною було озвучено пропозиції до опозиційних сил, в результаті чого окремі колеги зробили заяви про вихід їхніх органiзацiй з Громадської ради Майдану. У зв'язку з цим, звертаюся до Вас з проханням не робити кроків по дискредитації громадського руху", - попросив він членів ГР "Майдану".

Курус наголосив, що рішення ГРМ щодо необхiдностi висування єдиного кандидата було прийнято ГРМ 25 грудня 2013 році, "як реакція на вимоги громадян".

"І прошу це не розцінювати, як ультиматум до опозиційних сил", - закликав він.

"Пропозиція щодо блокування парламенту, з вимогою до влади виконати умови Майдану, прошу вважати не спробою тиску на опозицію, а намаганням посилити позиції Майдану", - додав Курус.

"З метою уникнення непорозумінь та недопущення розколу мiж громадськістю Майдану та  опозицією, я складаю з себе повноваження координатора ГРМ i прошу спрямувати усі зусилля на єднання громадськості довкола Маніфесту ГРМ та вимог Майдану", - заявив він.

Як повідомлялось, частина громадських організацій та активістів, які входили у Громадську раду Майдану, вирішили вийти із неї після останніх подій.

Нагадаємо, опозиційний депутат Олег Медуниця в ефірі "Громадського телебачення" заявив, що ультиматум Громадської ради Майдану щодо єдиного кандидата на президентські вибори – це ініціатива адміністрації Януковича. Він висловив переконання, що сама Громадська рада Майдану є проектом Банкової.

Як відомо, Громадська Рада Майдану – це координаційний орган громадських рухів, організацій, неполітичних об‘єднань та ініціатив Майдану створений для підтримки, взаємодії та координації спільних дій. До складу громадської ради можуть увійти будь-які організації за наступними критеріями: внесок організації у розвиток Майдану; Репутація; Непричетність до парламентських політичних сил; Недонорська організація; Нерадикальність (які сповідують не насильницькі дії). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.