НОВИНИ

Під дім свободівця звезли чотири автобуси тітушок

Дім свободівця Ігоря Мірошниченка пікетували люди спортивної зовнішності, нібито протестуючи проти "катувань у Київраді". Про це повідомив сам Мірошниченко у Facebook.

Влада "остаточно перейшла до методів індивідуального терору" і використовує пікети, до яких залучає "перевірених у провокаціях тітушок".

"Сьогодні (10 січня) до мене під будинок на Бажана, де я мешкаю з дружиною та дитиною, привезли цілих чотири автобуси проплачених спортсменів. Під виглядом представників нікому не відомої громадської організації вони провели пікет проти якихось катувань у Київраді", – написав він.

Збільшене фото Ігоря Мірошниченка

"Дарма, що ні доказів того, що когось зі злодіїв побили, ні підтверджень до цього моєї найменшої причетності не існує. Головне – посіяти в головах простих громадян, моїх сусідів, киян, які палко підтримують опозицію, зерно недовіри, сумніву", – наголосив опозиціонер.

У такий спосіб, на його думку, "банда (влада) намагатиметься розсварити опозицію, справжніх, а не сфальшованих, громадських активістів та звичайних революціонерів гідності й знищити Майдан".

Він уточнює, що "тему так званого побиття людей на Майдані вчора (9 січня) без серйозних доказів і аргументів та ще й з тупою прив'язкою до мене поширило ГромTV і їхні партнери зі 112-го, а вже сьогодні цю маячню в акції використали проплачені тітушки від влади". 

Як повідомлялося, невідомі молоді люди спортивної статури 21 грудня, захопили приватний будинок активіста Євромайдану Сергія Онищенка в Києві.

Читайте також: Тітушки проти Євромайданів: провокації, напади, побиття, мародерство та крадіжки техніки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.