НОВИНИ

Білорусь заборонила ввіз м'яса із Луганщини через африканську чуму свиней

Республіка Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення з Луганської області України м'ясопродуктів у зв'язку з виявленням кабанячої туші, інфікованої вірусом АЧС (африканська чума свиней). Про це повідомляє сайт Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства Республіки Білорусь.

"З 9 січня вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусі з Луганської області живих свиней, свинини, у тому числі продуктів переробки, кормів і кормових добавок тваринного походження, виготовлених із сировини, що походить із Луганської області", - говориться в повідомленні.

Відміняються також всі раніше видані дозволи на ввезення на територію Республіки Білорусь із Луганської області вищезгаданих товарів.

Як повідомлялося, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України у зв'язку з виявленням в Луганській області спалаху африканської чуми свиней ( АЧС) ввела заборону на вивезення з сіл Комишне, Колісниківка, Юганівка живих свиней, свинини та продукції з неї.

5 січня на Луганщині у Станично-Луганському районі під час контролю державного кордону фахівці Держприкордонслужби в річці біля українського берега виявили труп дикого кабана, зараженого АЧС.

У жовтні 2013 року голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін у районах області, що межують з Російською Федерацією, через загрозу занесення регіон африканської чуми свиней оголосив "війну" диким кабанам,.

Загалом у Росії з початку 2013 зафіксували 52 осередки африканської чуми свиней (АЧС).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.