НОВИНИ

Курченко купує радіостанцію Хорошковського

До медіахолдингу Сергія Курченка UMH Group найближчим часом увійде радіостанція Super radio, яка раніше належала екс-голові СБУ Валерію Хорошковському.

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ із посиланням на власні джерела, продажі реклами ще не об'єднані, але весь персонал Super radio переїхав в офіс UMH. За іншими даними, з кінця листопада більшість передавачів Super radio обслуговує дочірня компанія UMH.

У прес-службі СЄПЕК-Медіа і в самій медіагрупі від коментарів відмовилися. Але на сайті Super radio вже вказана електронна адреса, зареєстрована на домені радіогрупи UMH - super@radiogroup.com.ua. А в офіційних умовах розіграшу призів від станції серед радіослухачів, який проходив у грудні, зазначена офісна адреса UMH - вулиця Фрунзе, 104 -а. Крім того, з 13 листопада Super radio вказане одним з активів UMH у статті про групу в онлайн-енциклопедії Вікіпедія.

Глава СЄПЕК-Медіа Юрій Ровенський проводив аудит Super radio ще наприкінці серпня. Про це розповідає один з колишніх співробітників станції. 5 листопада СЄПЕК закрив операцію з купівлі UMH, а 12 листопада гендиректор радіогрупи UMH Юрій Голік приїхав в Super radio і повідомив співробітникам, що вони повинні переїхати в офіс UMH.

"Глава правління радіогрупи UMH Валентин Резниченко сказав, що всім збережуть робочі місця, але в підсумку більшість співробітників написали заяву про звільнення за згодою сторін" , - зазначило джерело видання.

Як стверджує власник Business Radio Group (станції Шансон, Шарманка, Ренесанс та інші) Анатолій Євтухов, Super radio було засновано на початку 2011 року Валерієм Хорошковським. Компанії, що володіють і керують Super radio (Vancoviar Ltd і Ledra Directors Ltd), зареєстровані за тією ж адресою, що й власники групи Інтер, яка належала тоді Валерію Хорошковському. Про це свідчать витяги з Кіпрського реєстру, які два роки тому опублікувало Радіо Мелодія бізнесмена Андрія Карпія. Саме частоти Мелодії були виставлені на конкурс, де перемогло Super radio. Мелодія оскаржувала дії держрегулятора в суді, однак програла справу.

Коли в лютому минулого року Валерій Хорошковський продав групу Інтер Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну, він вийшов і з Super radio, віддавши станцію у розпорядження її міноритарному власникові - першому віце-прем'єру Сергію Арбузову, стверджує джерело, обізнане про хід переговорів.

"А зараз Арбузов передає станцію Курченку, який вже володіє UMH і консолідує ці активи", - підсумувало джерело.

Нагадаємо, що в червні минулого року група компаній СЄПЕК, власником якої є Сергій Курченко, підписала угоду про купівлю-продаж 98% акцій медіа-холдингуUMH group.

UMH Group об'єднує медіапроекти в сегментах преси, радіо та інтернету в Україні та Росії. Серед найбільш відомих видань - «Кореспондент», Forbes, «Теленеделя», «Комсомольська правда в Україні», «Аргументи і факти в Україні», «Команда», «Футбол». Володіє також «Нашим радіо», «Авторадіо», «Європа Плюс», «Ретро FM», «Радіо Алла» та рядом локальних станцій. Партнерами UMH в медіабізнесі з неконтрольними частками є Ігор Суркіс (радіо «Динамо»), Геннадій Боголюбов (газета «Комсомольська правда»), група СКМ (холдинг United Online Ventures, контролюючий інтернет-портали bigmir.net, tochka.net і i.ua ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.