НОВИНИ

Financial Times: для Майдану настають суворі політичні реалії

Протестувальники в Україні мають вирішити, чи продовжувати стояти, чи розійтися і зосередитися на наступній можливості скинути Януковича: президентських виборах на початку 2015 року. Про це пише The Financial Times.

Видання зазначає, що зменшення кількості протестувальників на Майдані Незалежності піднімає питання про майбутній курс опозиції.

Крім того, Financial Times припускає, що можна говорити і про те, що «Янукович вийшов із нещодавніх заворушень без виконання основних вимоги опозиції: відновити процес підписання угоди про асоціацію, або звільнити свій уряд і піти у відставку».

«Це залишило обидві сторони з дилемами, кажуть аналітики. Протестувальники мають вирішити, чи продовжувати перебувати у тривалій тупиковій ситуації, чи розійтися і зосередитися на наступній запланованій можливості скинути Януковича: президентських виборах на початку 2015 року», - пише видання.

Саме за ради цього, як пише Financial Times, багато протестувальників хочуть мати єдину стратегію, здатну досягти перемоги над Віктором Януковичем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.