НОВИНИ

Британський публіцист: На відміну від Путіна, Янукович не має ані інтелектуальних даних, ані нафти

Україна – не Росія, а Янукович – не Путін. На цьому у коментарі «Українському тижню» наголосив репортер британської газети The Guardian Люк Гардінґ.

«Щодо України я завжди був настроєний оптимістичніше. Люблю Київ, маю друзів-українців. Коли працював кореспондентом у Москві, там усе було похмуро, а зараз навіть іще похмуріше. А з України завжди повертаюся з енергією та оптимізмом, бо вона інша. Зовсім інша, набагато плюралістичніша», - зазначив Гардінґ.

На його думку, те, що відбувається в Україні, дає великі підстави для оптимізму.

«Якщо поглянути на демографічні дані щодо України, її громадянське суспільство і врахувати, що ми живемо в епоху так званого пришвидшеного часу, коли кожен може негайно й на весь світ оприлюднювати свої думки, виходити на демонстрації, то процеси в ній дають величезні підстави для оптимізму», - вважає британський публіцист.

«Чи означає це, що Янукович дуже швидко втратить владу? Може, й ні. Але чи змінюється Україна, чи стає більш європейською? Вважаю, що так. Я сказав би, що є оптимістом стосовно довготермінових перспектив України, але скептичніше дивлюся на можливість негайного покращення ситуації. Путінська модель у Росії має коріння. А в Україні... Насамперед зауважу: Янукович не Путін. У нього ані інтелектуальних даних, ані нафти чи інших економічних важелів та ресурсів», - резюмував Люк Гардінґ.

Детальніше читайте у матеріалі Богдана Цюпина «Ходіння між краплями» у № 1-2 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.