НОВИНИ

В опозиції вважають, що Банкова намагається розвалити Майдан зсередини

В опозиції вважають, що ультиматум Громадської ради Майдану щодо єдиного кандидата на президентські вибори – це ініціатива адміністрації Януковича. Про це в ефірі "Громадського телебачення" заявив опозиційний депутат Олег Медуниця.

Він висловив переконання, що сама Громадська рада Майдану є проектом Банкової.

"Я абсолютно переконаний в тому, що там (у ГРМ – Ред.) "вуха ростуть" з Банкової. Це така спроба розкласти Майдан зсередини. В такий спосіб було розкладено податковий Майдан", - заявив депутат.

"Це такий спосіб, коли влада бачить, що вона силовим способом не може розігнати Майдан, і намагається створити всередині проблему", - додав він.

Медуниця думає, що ГРМ складається із різних "ображених" активістів.

"Всякі люди є. Когось образили, комусь на ногу наступили, когось на сцену не пустили. Таких ображених зараз підбирають і формують із них якусь квазіструктуру", - сказав він.

Депутат думає, що головною задачею ГРМ є "заговорити" Майдан.

"І потім ці люди будуть намагатися відтягнути увагу протестно налаштованих громадян від того, що справді відбувається на Євромайдані", - сказав Медуниця.

Він також запевнив, що опозиція не планує виконувати ніяких ультиматумів ГРМ.

У свою чергу один з керівників ГРМ Павло Жовніренко заявив, що ця організація об'єднує людей, які давно стоять на Майдані, хоч свій намет і встановила лише 9 січня.

Як відомо, 9 січня ГРМ висунула опозиції ультиматум щодо висунення єдиного кандидата до 10 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.