НОВИНИ

На Майдані придумали, як боротися з інформаційними провокаціями

Віднині організатори Майдану будуть публікувати регулярні інформаційні зведення про всі пригоди від загонів Самооборони Майдану. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав комендант Майдану Арсен Аваков.

За його словами, такі заходи повинні зарадити інформаційним провокаціям на Майдані.

"Присікаючи інтенсивні, в тому числі й інформаційні провокації проти Майдану, будемо публікувати регулярні зведення подій від загонів Самооборони Майдану", - написав Аваков.

Він повідомив, що за минулий день на Майдані затримали чотирьох шахраїв, які збирали гроші в невеликі урни, розповідаючи всім, що йдеться про кошти  на потреби чи на ліки для Майдану.

За словами Авакова, ніч минула спокійно. Було зафіксовано 11 випадків виведення за периметр п’яних людей і 4 підозрілих осіб, які не мали документів.

Нагадаємо, що останнім часом міліція постійно повідомляє про те, що охорона Майдану безпідставно когось затримує чи навіть б’є. Так, було порушено кримінальну справу за фактом перешкоджання роботі журналіста каналу «112», який пов’язують із міністром МВС Віталієм Захарченком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.