НОВИНИ

ДУСя виділила 28 мільйонів, щоб добудувати навчальний корпус для чиновників

Національна академія державного управління при президентові України уклала угоду про на розробку технічної документації та реконструкцію навчально-лабораторного корпусу вартістю 28,10 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Угода була укладена 23 грудня із ТОВ «Енергобудтехсервіс».

Реконструкція існуючого чотириповерхового будинку по вул. Ежена Потьє, 20 триватиме до березня 2016 року за кошти державного бюджету, розпорядником яких є Державне управління справами.

У ході реконструкції передбачається збільшити висоту п’ятого (технічного) поверху для можливості його експлуатації для учбового процесу. Для освітлення приміщень та коридорів будуть влаштовані вікна під кутом по усьому периметру споруди. Також планується надбудувати головні сходові клітини, зробити ще один ліфт. Крім того, під час реконструкції збираються влаштувати нову їдальню на першому поверсі та технічні приміщення на  підвальному поверсі за рахунок прибудови. Також будуть підсилені всі конструкції, які зазнали пошкоджень або руйнування в процесі експлуатації. Підлягають заміні конструкції та світлопрозорі заповнення зенітних ліхтарів з улаштуванням необхідної кількості ліхтарів для димовидалення.

За інформацією видання, фірму «Енергобудтехсервіс» зі статутним капіталом 375 грн. заснували Алла Возна та Ілля Тітенський. Останній раніше був відомий як замдиректора держпідприємства «Учбово-експертний центр НАЕР», директором якого був Сергій Возний.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня «Україна-реставрація» з різницею 1%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.