НОВИНИ

ЦВК зареєструвала Даценка й Пилипишина народними депутатами

9 січня Центральна виборча комісія зареєструвала двох народних депутатів України, обраних на повторних виборах 15 грудня 2013 року. Про це повідомляє секретаріат ЦВК.

Розглянувши відповідні документи, було зареєстровано: Леоніда Даценка, члена політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" та Віктора Пилипишина, безпартійного.

Крім того, Комісія затвердила Тимчасові кошториси Центральної виборчої комісії на І квартал 2014 року за двома бюджетними програмами. А саме – за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" на загальну суму 710 тисяч 400 гривень та за бюджетною програмою 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців" на загальну суму 131 тисяча 700 гривень.

Розглянувши звернення окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 132, Комісія затвердила єдиний кошторис видатків цієї виборчої комісії на 2014 рік у сумі 50 тисяч гривень, яка передбачена на виплату заробітної плати членам дільничних виборчих комісій.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія визнала обраними народними депутатами переможців виборів у 5 проблемних округах.

Міжнародні спостерігачі також  заявили про порушення на виборах в Україні. Зокрема, спостережна місія Світового Конґресу Українців заявила, що повторні вибори до Верховної Ради не відповідають повною мірою міжнародним стандартам проведення демократичних виборів. Канадська місія спостереження за виборами – CANADEM, в своєму попередньому звіті  відзначила, що більшість відхилень, що спостерігалися під час повторних виборів 15 грудня були подібними на ті, що були вказані під час парламентських виборів 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.