НОВИНИ

"Майдан" вимагає від опозиції заблокувати роботу Ради

Громадська рада Майдану вимагає від опозиції блокувати роботу парламенту, щоб не дозволити прийняти держбюджет на 2014 рік і змусити владу виконати вимоги Майдану. Про це заявив координатор Громадської ради Майдану і координатор громадської ініціативи «За відповідальну владу» Ігор Курус.

За його словами, активісти допоможуть парламентській опозиції, блокуючи Верховну Раду зовні.

«Якщо опозиціонери у Верховній Раді наполягатимуть, що потрібно заслухати звіти, розглянути зміни до Конституції, але не будуть блокувати парламент, поки влада не виконуватиме вимоги мітингувальників, - це буде неправильно» , - заявив Курус .

На його думку, блокування парламенту є реальним тиском на владу, яка мусить виконати вимоги учасників акції.

«Парламент потрібно переформатувати, щоб він став ближчим до народу. Або ж Верховна Рада мусить бути розпущена як така, що не здатна врегулювати конфліктні ситуації», - підкреслив Курус .

Він також висловив переконання, що блокування роботи Верховної Ради не дозволить «розподілити між своїми» позичені гроші. Крім того, без прийняття бюджету на 2014 рік не можна буде проводити приватизацію .

У Громадській раді також повідомили, що пропозицію щодо блокування парламенту вони мають намір винести на перший форум Майдану, який відбудеться 11-12 січня у Харкові.

Водночас Курус підкреслив, що якщо опозиційні депутати не підтримають пропозицію про блокування парламенту, Громадська рада Майдану вимагатиме у них скласти мандати нардепів.

Нагадаємо, засідання Верховної Ради має відбутись 14 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.