НОВИНИ

Медведчук оцінив свою репутацію у 25 копійок

Екс-голова Адміністрації президента Віктор Медведчук оцінив у 25 копійок моральну шкоду, яку йому завдала письменниця Оксана Забужко. Про це повідомляє сайт громадського руху «Український вибір».

8 січня Печерський районний суд Києва зобов’язав письменницю Оксану Забужко відшкодувати моральний збиток Медведчуку за обвинувачення в причетності до провокацій на Майдані 30 листопада-1 грудня.

Медведчук подав позов до суду на Забужко 9 грудня 2013 року. Його обурило, що в інтерв’ю радіо «Свобода» письменниця заявила про його причетність до провокацій проти Євромайдану.

«З огляду на моральну непоказність відповідачки й сумнівність її інтелектуальної адекватності, суму компенсації Віктор Медведчук призначив усього 25 копійок», - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше суд визнав неправдою заяви Арсенія Яценюка про причетність Медведчука до розгону демонстрантів на Майдані в ніч 30 листопада і зобов’язав нардепа виплатити екс-главі Адміністрації президента компенсацію морального збитку в розмірі однієї гривні.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.