НОВИНИ

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналіста близького до влади телеканалу

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста телеканалу «112 Україна» під час зйомок у Будинку профспілок. Про це повідомили в прес-службі столичної міліції.

Кримінальне провадження відкрито за ст.171 Кримінального Кодексу (перешкоджання журналістській діяльності ) та  ст. 296 (хуліганство).

Журналіст знімав відео, як невідомі б'ють і тягнуть якогось молодика до штабу в Будинок профспілок. Представники Будинку профспілок спробували вибити планшет, яким велася зйомка, після чого журналіст викликав міліцію.

Відео, яке знімав журналіст, долучене до матеріалів кримінального провадження. Також був проведений допит журналіста. Однак досі невідомо, кого саме били і заносили в Будинок профспілок. Міліція намагається з’ясувати місцеперебування цієї людини.

Як відомо, в Будинку профспілок нині розташований штаб спротиву Майдану.

Нагадаємо, що понад 50 журналістів зазнали побиття і переслідувань під час висвітлення подій Майдану. Більшість із них постраждали, висвітлюючи 1 грудня сутички на вулиці Банковій у Києві.

Наразі міліція не надала жодної інформації про перебіг слідства щодо першкоджання діяльності та побиття журналістів "Беркутом".

Медіаексперти повязують телеканал "112 Україна" з Сергієм Арбузовим та Віталієм Захарченком.

Читайте також: За рік в Україні "фізичного насильства" зазнали понад сто журналістів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.