НОВИНИ

Росія блокує в ООН документ із засудженням влади Сирії за авіаудари по мирних людях

Росія заблокувала в Раді безпеки ООН проект заяви з критикою режиму президента Сирії Башара Асада за застосування урядових військ проти мирних громадян.

Перед тим Велика Британія оприлюднила текст, в якому висловлене обурення через авіаудари сирійських урядових сил у північному місті Алеппо.

За інформацією, яку оприлюднили британські дипломати, з 15 грудня в цьому місті понад 700 людей вбиті і 3 тис. поранені.

За повідомленнями з ООН, Росія додала до заяви поправки, які, за словами одного з цитованих агентством Reuters дипломатів, «явно покликані прибрати із заяви будь-які посилання на те, що сталося в Алеппо».

19 грудня Росія, яка є давнім союзником Асада, виступила проти аналогічної заяви, яка містила засудження нападів сирійських урядових військ на мирних жителів. Росія, разом з якою виступає Китай, також наклала вето на три резолюції Ради безпеки ООН з сирійського питання.

У жовтні ПАРЄ заявила, що винних у скоєнні будь-яких злочинів проти людяності у Сирії необхідно притягнути до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді.

Нагадаємо, раніше влада Сирії заявила, що громадянська війна зайшла у глухий кут і жодна зі сторін конфлікту не має достатньо ресурсів для перемоги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.