НОВИНИ

У Донецьку фермери протестують проти утисків за підтримку Майдану

У Донецьку 8 січня понад 200 фермерів влаштували мітинг під стінами Головного управління Міністерства доходів і зборів. Вони протестували проти тиску на підприємців та фермерів, що підтримали учасників Майдану.

Мітингувальники тримали в руках плакати з написами «Сьогодні у в’язниці опозиція, завтра - весь народ», «Ні політичним репресіям!» та скандували «Руки геть від бізнесу!».

За словами активістів, 31 грудня 2013 року співробітники головного управління Міністерства доходів і зборів в Донецькій області вручили підприємцям повістки про виклик до старшого слідчого зазначеного відомства. Таким чином, на думку мітингувальників, чиниться тиск на фермерів, які пожертвували київському Майданові 16 тисяч гривень.

Нагадаємо, що раніше донецькі активісти Майдану вимагали від податкової міліції припинити тиск на представників Асоціації фермерського господарства Мар’їнського району, які підтримали протестувальників у Києві. 4 січня вони відправили відповідну вимогу в письмовому вигляді до Головного управління Міністерства доходів і зборів Донецької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.