НОВИНИ

Опозиція отримала інформацію про незаконне стеження СБУ і МВС за активістами Майдану

Працівники СБУ та МВС здійснюють незаконне стеження за активістами Майдану. Про це 8 січня заявив голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної Андрій Кожем'якін (фракція " Батьківщина") на брифінгу в Штабі національного спротииву.

"Останнім часом почали надходити публічні сигнали від політиків, активістів Майдану, що за ними стежать якісь невідомі автомобілі , стежать невідомі люди , вони відчувають втручання в телефонні розмов. Таких сигналів я вже нарахував десь 25", - повідомив Кожем'якін.

За його словами, також такі сигнали надходять народним депутатам від працівників середньої ланки СБУ і МВС. Згідно з інформацією Кожем'якіна, стеження здійснюється без відповідного оперативного завдання, а також без відповідних санкцій суду за усною вказівкою.

Кожем 'якін звернувся до керівників відповідних підрозділів СБУ та МВС, а також до їхніх підлеглих із закликом не виконувати незаконних наказів, оскільки вони підпадають під статтю Кримінального Кодексу про перевищення службових повноважень.

Також опозиціонер додав , що у представників Штабу є інформація про те, що стосовно активістів Автомайдану здійснюватимуться провокаційні дії, зокрема, зламування їхніх автомобілів, виставлення маяків в транспортних засобах тощо.

Раніше опозиційний депутат Арсен Аваков, який наразі виконує обов’язки коменданта Майдану заявляв про підготовку владою чергових провокацій.

Нагадаємо, 4 січня міліція. Посилаючись на повідомлення невідомих осіб про нібито мінування наметового містечка на Майдані Незалежності та приміщення Київської міської адміністрації (КМДА), намагалася проникнути на Майдан.

Проте протестувальники і народні депутати не допустили міліціонерів на територію наметового містечка.