НОВИНИ

Азаров урочисто відкриє басейн, яким керує дружина його масажиста

Прем’єр-міністр Микола Азаров візьме участь в урочистій церемонії відкриття бази підготовки олімпійців з водних видів спорту у Броварах. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Урочисте відкриття, бази, яка більше відома як басейн «Купава», за участі Азарова відбудеться о 12:00.

Водночас на сайті уряду відсутня інформація про проведення традиційного для середи засідання Кабміну.

Директором басейну «Купава» є Тетяна Федоренко, дружина особистого масажиста прем’єр-міністра Миколи Азарова Сергія Федоренка. Він відомий як власник підприємства «Феско», яке контролює роботу іншого броварського басейну «Схід», також відремонтованого коштом держбюджету. Саме в басейні «Схід», за розповідями учнів школи, якій формально належить басейн, буває Микола Азаров.

Федоренко є депутатом Броварської міської ради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій.

Як повідомлялось, у липні 2012 року уряд виділив на реконструкцію басейну з держбюджету 22,5 млн грн.

Нагадаємо, на минулорічних парламентських виборах Партія регіонів висунула Федоренка своїм кандидатом до Верховної Ради по мажоритарному округу №97 в Броварах.

Під час передвиборчої кампанії Федоренко обіцяв виборцям, що завдяки його зусиллям басейн «Купава» після реконструкції відкриють восени 2012 року.

Крім того, під час виборчої кампанії в окрузі №97 фіксувалися випадки застосування підкупу виборців, насильства до представників опозиції, а також чорний PR.

Після програшу Федоренка на виборах ремонт затягнувся до нинішнього часу.