НОВИНИ

Українська діаспора в Португалії оголошує початок "правосуддя" над регіоналами

Голова Cпілки українців Португалії Павло Садоха закликає українців у всьому світі миттєво реагувати на перебування регіоналів за кордоном акціями засудження, а також сповіщати місцеві ЗМІ про їхню «приналежність до авторитарно-реакційного режиму». Таку пропозицію він висловив у листі-зверненні «Правило «Міранди» для можновладців від ПР».

«У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження і добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!», – пише голова Спілки українців Португалії.

«В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність та навіть і своє життя ми будемо самостійно, всіма морально і праводозволеними способами. Відтепер ваші фото, як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах за кордоном з проханням миттєвого реагування на ваше перебування у цих країнах. Вам прийдеться буквально ховатися від своїх співвітчизників», – пише він.

Тепер, за словами Садохи, замість «Щасливого перебування!» в аеропортах регіоналів буде зустрічати «Ганьба!»: «У ваших офіційних чи приватних поїздках за кордон ви будете боятися, щоб вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві ЗМІ про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму. Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання».

Розпочати Содоха пропонує із Дмитра Святаша, який нещодавно різко висловився у бік української діаспори, назвавши її «нащадками боягузів та виродками».

«Не відомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні і потужна підтримка Євромайдану, чи репутація українських трудових мігрантів, які, на відміну від сумнівних бізнесів нардепа, «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, але й пересилають щороку в Україну близько $7 млрд допомоги», – пише Садоха.

Відтак, Садоха заохочує  небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша за кордоном надавати цю інформацію в українські Євромайдани в Європі та інших країнах, де вони створені, для швидкого реагування і організації акцій засудження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.