НОВИНИ

У Черкасах міліція зірвала показ фільму про Межигір'я

У Черкасах міліціонери силою прорвалися до місця показу фільму «Відкритий доступ» – на сходи центру дитячої та юнацької творчості. Про це повідомляє місцеве видання «Прочерк».

Перед тим люди намагалися живим ланцюгом втримати правоохоронців, на підмогу підходили навіть звичайні перехожі.

Міліціонери відтиснули людей, піднялися на сходи і стали перед екраном, де мали транслювати фільм.

Представники "Демальянсу" в Черкасах разом з співорганізаторкою показу Наталією Соколенко намагалися вберегти техніку. У той же час міліція спробувала зламати екран, на якому планувалася трансляція фільму. Перед тим під час сутичок міліціонерам таки вдалося зламати проектор, повідомила активіст "ДемАльянсу" Таїсія Плахута.

Організаторам довелося скасувати показ фільму.

Раніше заборону показу фільму правоохоронці пояснили тим, що організатори неправильно оформили заявку на масовий захід. Мовляв, у них є дозвіл на збирання людей і встановлення наметів. Утім на показ фільму немає.

Як повідомлялось, наприкінці грудня минулого року у Луганську два дні поспіль зривали показ "Відкритого доступу".

Раніше проблеми з показом фільму «Відкритий доступ» виникали у Києві, Севастополі, Феодосії, Миколаєві, Донецьку та Одесі.

Документальний фільм-альманах «Відкритий доступ»   складається з 5 новел, присвячених виконанню закону «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, одна з новел Межигір'я розповідає про спроби журналіста Сергія Лещенка отримати інформацію про резиденцію президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.