НОВИНИ

Донька Тимошенко заявляє про критичний стан здоров'я матері

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія 4 січня повідомила про критичний стан здоров'я матері. Про це Євгенія Тимошенко заявила на брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву.

"Вона вже два з половиною роки не виходила на свіже повітря, її тримають в ізоляції. Неможливо також проведення операції, яку радив зробити професор "Шаріте" ще півроку тому і тому її ситуація є критичною. вона не ходить і після голодування ... вона слабка ", - повідомила Євгенія Тимошенко.

Як повідомлялось, 3 січня захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко звернулася до керівництва Качанівської колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання у зв'язку із завершенням третини терміну, на який вона засуджена.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Вільнюсі перед початком Форуму громадянського суспільства, який відбувався у рамках саміту «Східного партнерства», один з керівників моніторингової місії Європарламенту Пет Кокс повідомив, що ЄС продовжить стежити за станом здоров'я екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.