НОВИНИ

Адміністрації Обами передали списки українських чиновників, які заслуговують санкцій

Адміністрація Барака Обами обговорила з українською діаспорою у Вашингтоні кроки щодо реагування на утиски демократії в Україні. Як повідомляють джерела "Української правди", зустріч відбулася 3 січня в Eisenhower Executive Office Building, який належить до комплексу споруд Білого дому.

З боку американської влади в зустрічі взяла участь Карен Донфрід, помічник президента Обами і старший директор з питань Європи у Раді національної безпеки США.

Зустріч відбулася для обговорення дій з боку Америки щодо підтримки демократичного процесу в Україні.

Представники діаспори закликали Білий дім ввести санкції проти українських чиновників. Зокрема, на зустрічі лунали прізвища секретаря Радбезу Андрія Клюєва та міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Також, серед інших, представники діаспори назвали прізвища голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і мера Харкова Геннадія Кернеса, які, на їхню думку, причетні до розправи над активістами Євромайдану.

Згідно з указом президента США №7750, під санкції потрапляють не лише чиновники, але і члени їх родини включно з дітьми.

Як повідомлялось, 2 січня канадська Група сприяння демократії в Україні звернулася до уряду Канади з проханням застосувати санкції проти українських можновладців - це стосується більшості, якщо не всіх, представників найвищого ешелону у президентській адміністрації, судової і законодавчої систем України.

Нагадаємо, 14 грудня на розгляд Сенату США внесли резолюцію, якою пропонується ввести візові обмеження і заморозити активи осіб, відповідальних за насильство проти учасників мирних акцій в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.