НОВИНИ

Закарпатський Автомайдан пікетував маєтки голови ОДА та депутата-регіонала

Крім карпатської дачі Віктора Медведчука 4 січня активісти закарпатського Автомайдану пікетували також будинки голови Закарпатської області Олександра Ледиди і народного депутата-регіонала Василя Ковача. Про це повідомляє пре-служба партії УДАР.

«Ми хочемо, щоб прибічники цього режиму також відчували дискомфорт, поки їх колеги по партії віддають злочинні накази. Це і є основною метою сьогоднішньої акції», - сказав голова ужгородського осередку партії УДАР Ростислав Буланов.

За його словами, саме представники партії взяли на себе функцію слідкування за правопорядком з метою уникнення провокацій.

«Вчора через провладні ЗМІ учасників акції намагалися залякати повідомленнями, ніби місцеві жителі стануть на захист Медведчука і не дадуть нам мирно провести акцію. Були погрози від окремих його прибічників про те, що автомобілі з активістами спускатимуть вниз по річці Латориця. Однак, цього не сталося. Навпаки, чимало мешканців Воловеччини долучилися до нашої акції і також прийшли до дачі Медведчука з проєвропейськими плакатами. Його тут називають зрадником українського народу», - повідомив Буланов.

Як повідомлялось, сьогодні активісти закарпатського Автомайдану пікетували карпатську дачу Віктора Медведчука поблизу села Жденієво.

Оголосивши Медведчука персоною нон-грата у Закарпатті, активісти залишили біля дачі керівника «Українського вибору» ведмедика і звернення «Чухай із Закарпаття».

Нагадаємо, 29 грудня активісти Майдану пікетували резиденцію Януковича у Межигір'ї з порожньою труною із жалобними стрічками.

Після цього активісти пікетували заміський маєток Медведчука під Києвом. Частина пікетувальників зламала ворота біля маєтку.

У відповідь Медведчук заявив, що вміє воювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.