НОВИНИ

Міліція не виключає, що Іллєнка та Кізіна побили однопартійці

Народний депутат фракції "Свобода" Андрій Іллєнко та адвокат Сидір Кізін визнані потерпілими у кримінальному провадженні про напад на них. У міліції не виключають, що мотивом злочину могла бути помста їхніх однопартійців.

Як розповіли у прес-службі ГУ МВС України в Києві, посилаючись на слова начальника слідчого управління главку - заступник начальника київської міліції Анатолія Євмінов, розглядаються всі можливі версії події, у тому числі хуліганство та політична діяльність потерпілих.

Відповідаючи на питання про те, чи розглядається версія можливої помсти з боку однопартійців, оскільки Іллєнко і Кізін приходили в міліцію давати свідчення щодо хуліганських дій 1 січня, Євмін сказав: "Ця версія також не виключається, але є кілька версій того, що сталося".

У київській міліції розповіли, що Іллєнко і Кізін визнані потерпілими, їм видано направлення на проходження судмедекспертизи.

За попереднім висновком лікарів, у свободівців легкі тілесні ушкодження після інциденту.

У суботу міліція запропонувала прийти потерпілим на відтворення подій, проте Іллєнко відмовився, а Кізін був присутній на цій слідчій дії.

Міліція встановила кілької свідків події , вивчаються відеоматеріали.

Як повідомлялось, раніше ВО "Свобода" оголосила вимогу до міліції перекваліфікувати кримінальне провадження за фактом побиття народного депутата Андрія Іллєнка та адвоката Сидора Кізіна з "хуліганства" на "замах на вбивство".

3 січня ввечері, депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка та адвоката Сидора Кізіна напали і побили невідомі. За їхніми словами, їх було близько десяти.

Міліція відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.