НОВИНИ

Світова академічна спільнота закликає створити новий "план Маршалла" для народу України

Представники світової академічної спільноти підписали звернення на підтримку українців, які обстоюють свої права на Майдані. Текст звернення «Підтримайте українців, і вони можуть допомогти нам побудувати справедливішу Європу» опублікований у розділі «Листи» на сайті британського видання The Gurdian увечері в п'ятницю, 3 січня.

Під листом підписалися понад 80 представники світової інтелектуальної еліти – вчені, викладачі, професори університетів з усіх країн світу.

Так, академічне співтовариство називає насильство щодо молоді і журналістів «руйнівним як для самої влади, так і для майбутнього країни, яку вона представляє».

Автори листа закликали уряди своїх країн і міжнародні організації «розрізняти український уряд і українське суспільство».

Вчені закликають свої уряди до «розробки нової політики щодо України» і створення плану, подібного до післявоєнного європейського плану Маршалла, який забезпечив би її перетворення на демократичну країну і суспільство з гарантованим захистом цивільних прав.

Як повідомлялось, нещодавно лідер фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Гармс заявила, що київський Євромайдан важливий для подальшого розвитку Європейського союзу.

"На моє переконання, подальший розвиток Європейського Союзу, розвиток демократії, прав і свобод людини та правової держави на усьому європейському континенті вирішується також і тут, у Києві", - наголосила Гармс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.