НОВИНИ

Путін пообіцяв організувати в Сочі спеціальний майданчик для протестів

Президент Росії Владімір Путін доручив передбачити в Сочі спеціальний майданчик для проведення громадських заходів у період підготовки і проведення Олімпійських ігор.

Як повідомив прес-секретар глави держави Дмітрій Пєсков, таке рішення спричинене тим, що в період з 7 січня по 21 березня в Сочі буде діяти особливий режим безпеки, пов'язаний з Олімпіадою.

Пєсков нагадав, що, згідно з раніше виданим указом президента, всі публічні акції та демонстрації підлягають узгодженню не тільки з міською владою, а й з регіональними підрозділами МВС і ФСБ.

"Президент дав доручення організаторам Олімпійських ігор спільно з керівництвом Краснодарського краю і мерією Сочі підібрати майданчик у місті, де можна було б у вільному режимі проводити акції, демонстрації та інші заходи, в тому числі при необхідності - протестного характеру", - сказав прес-секретар.

Як відомо, Росія встановила рекорд щодо затрат на підготовку до Олімпійських ігр в Сочі. Це будуть найдорожчі Ігри в історії, на які витратять $50 млрд

Нагадаємо,  раніше кілька перших осіб держав вже заявивли, що не поїдуть на Олімпіаду в Сочі. Зокрема, президент США Барак Обама президент Литви Даля Грибаускайте   президент Франції Франсуа Олланд,президент Німеччини Йоахім Ґаук та президент та прем’єр-міністр ПольщіБроніслав Коморовський і Дональд Туск  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.