НОВИНИ

Донецький Майдан вимагає припинити тиск на фермерів, які підтримали протест у Києві

Донецькі активісти Майдану вимагають від податкової міліції припинити тиск на представників Асоціації фермерського господарства Мар`їнського району, які підтримали протестувальників у Києві. Про це повідомили у прес-службі Донецького обласного відділення Всеукраїнського об`єднання «Майдан».

Зазначається, що активісти направили свою вимогу до Головного управління Міністерства доходів і зборів Донецької області.

У повідомленні нагадали, що 31 грудня донецькі фермери, члени Асоціації фермерського господарства Мар`їнського району, отримали постанову про відкриття кримінальної справи по одному з підприємств, до якого вони, за словами податківців, мають відношення. Н

На думку активістів, подібні дії влади свідчать про розпочаті в області репресії проти людей, що підтримують акції протесту.

«Ця ситуація приводить нас до єдиного висновку: активісти Євромайдану піддаються репресіям... Кожен має право на вільне волевиявлення, на вільний вибір. Ми закликаємо владу не піддавати людей репресіям», - заявила голова Донецької міської організації партії УДАР Ольга Шейко.

Як відомо, Асоціація фермерського господарства Мар`їнського району Донецької області перерахувала на потреби Євромайдану 16 тис грн - усі членські внески, зібрані за останній рік. Надання фінансової допомоги учасникам акції в Києві фермери пояснюють тим, що вони солідарні з вимогами Євромайдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.