НОВИНИ

Тимошенко: 2014-й стане роком вільних українців

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко побажала українцям здійснення "одвічної мрії". Про це йдеться в привітанні з Новим роком та Різдвяними святами, яке наводить офіційний сайт Тимошенко.

"Для кожного з нас ці свята найулюбленіші, бо в ці дні, як у дитинстві, ми чекаємо на диво та щасливі події!", - зазначила Тимошенко.

Екс-прем’єр підбила підсумки року, згадавши про невдачі:

"Непідписання угоди про асоціацію з ЄС є провалом року, гальмом на шляху приєднання України до європейської родини. Але я вірю, що ця одвічна мрія мільйонів українців дуже скоро здійсниться, як і мрія про демократичну владу з людяним обличчям та моральними вчинками", - каже Тимошенко.

Опозиціонерка назвала Євромайдан здобутком року та останнього десятиліття.

За її словами, він "повернув українцям віру у власні сили, об'єднав гідних та патріотичних людей, які захищають майбутнє своїх дітей та власної країни, зробив Україну впізнаваною, а українців - нацією, якою захоплюються в світі".

Тимошенко зазначила, що "серцем і душею" зараз на "мирних барикадах Євромайдану, де народилася нова еліта країни".

Вона закликала розпочинати новий 2014 рік тільки з вірою, з розумінням того, що він буде переможним.

"Україна і українці заслуговують на кращу долю і в наступному році всім нам обов'язково пощастить. Знаю, що 2014 рік стане роком початку очищення країни від диктатури та свавільної влади, стане роком вільних українців!", - сказала екс-прем’єр.

Як раніше повідомлялося, опозиційні депутати заявили, що також зустрічатимуть Новий рік разом із протестувальниками на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, раніше лідери опозиції закликали людей зустрічати Новий рік на Майдані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.