НОВИНИ

У Новорічну ніч Євромайдан готується до світового рекорду

Сьогодні на майдані Незалежності в Києві відбудеться спроба встановлення світового рекорду. Тисячі українців за кілька хвилин до настання 2014 року спробують перевершити досягнення з кількості людей, які водночас і в одному місці заспівають державний гімн. Про таку ініціативу заявила співачка Руслана Лижичко.

Вона попросила всіх людей, які прийдуть у новорічну ніч на Майдан, мати з собою або ліхтарики, або ж увімкнути світло в телефонах під час виконання гімну. За словами Руслани, завдяки цьому легше буде порахувати людей, які зібралися на Майдані.

Лижичко повідомила, що «на Майдані і довкола можуть зібратися 138 тисяч людей».

За її словами, заявка на реєстрацію у Книзі рекордів Гіннеса подана і вже отримали позитивну відповідь.

Голова редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко заявив, що на сьогодні рекорд одночасного виконання гімну належить Індії, де в травні 2013 року разом заспівали 121 630 людей.

«У нас є всі шанси перевершити це досягнення», – сказав він.

До і після рекордної спроби у святковому новорічному концерті на великій сцені Євромайдану виступлять Руслана, «Танок на майдані Конго», Марія Бурмака, «Тартак», Лама, KozakSystem, Юлія Лорд, «Мандри», «Скай».

«Вперше в житті у Вас є можливість зустріти Новий рік на барикадах! «Барикадний Новий Рік» стане найкрутішим Новим Роком у Вашому житті!» – наголошують організатори.

Тим часом комунальне підприємство «Київський метрополітен» продовжило роботу в ніч із 31 грудня на 1 січня на одну годину до 1:00.

Як раніше повідомлялося, опозиційні депутати заявили, що також зустрічатимуть Новий рік разом із протестувальниками на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, раніше лідери опозиції закликали людей зустрічати Новий рік на Майдані.

Читайте також: Українські мандрівники вирушають у навколосвітні подорожі з табуретами, піснями й відеокамерами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.