НОВИНИ

Американський політолог: Янукович утратив здатність керувати державою

Є великі сумніви, що український політичний ландшафт за рік залишиться таким самим, як наприкінці 2013-го. Таку думку у коментарі «Українському тижню» висловив Блер Рубл, директор Програми глобальної життєздатності та стійкості Центру Вудро Вільсона, старший радник Інституту Кеннана.

«Угода між Путіним і Януковичем може купити їм обом якийсь додатковий час і простір для маневрів, але фундаментально вона не відповідає на жодні структурні економічні виклики, що стоять перед Україною, і не додає її лідерові легітимності», - зазначив американський політолог.

Він додав, що якщо раніше Україна виявилася б без грошей за два місяці, то зараз це питання шести чи дев’яти.

«Україна досі споживає більше, ніж продукує, тож на її економіку чекає ще один день зведення рахунків. На відміну від ЄС, Путін не вимагає структурних реформ, тож економічні дисфункції нікуди не зникнуть. І, що важливіше, Янукович утратив здатність керувати державою, адже більш ніж половина українського населення вже не визнає його за легітимного президента. Я не впевнений, які конкретно це матиме наслідки, але дуже сумніваюся, що український політичний ландшафт за рік бачитиметься таким самим, як наприкінці 2013-го», - наголосив Рубл.

Детальніше читайте у №52 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.