НОВИНИ

Екс-секретар РНБО: Без довіри суспільства падіння влади стає питанням часу

Влада сильна суспільною довірою - без неї вона зависає над прірвою , і падіння стає питанням часу. Про це пише в статті для ZN.UA український політик, перший секретар РНБО України Володимир Горбулін.

"Влада сильна суспільною довірою . Без нього вона зависає над прірвою , і падіння стає питанням часу , нехай часом навіть і відносно тривалого  Це не змінити ні силою, ні зовнішньою підтримкою, якою б великою вона не була. За 1968 - м неминуче слідує 1989 -й. І великою милістю Божою буде, якщо він у нас пройде за чехословацьким і польським, а не румунським сценарієм", - вважає Горбулін.

Він зазначає , що сьогодні пріоритетне завдання влади - формування національного діалогу.

"Українці повинні говорити, сперечатися один з одним. Спільно шукати шляхи вирішення застарілих проблем. Особливе місце в цьому діалозі повинні зіграти українські церкви, суспільна роль яких в останні тижні кардинально зросла", - зазначив Горбулін і додав, що наразі налагодити національний діалог складно.

"Вулиця в Центрі та на Заході для влади втрачена, але невеликий шанс ще є. Та й Схід і Південь спокійні до пори до часу. А гра з картами розколу може призвети до крові. Зі слов'янських народів нам, на жаль, в цьому ближче не чехи і словаки, а серби, хорвати і македонці" , - вважає Горбулін.

Як повідомлялось, опозиція вважає, що, застосовуючи силу і залякування мирних людей, влада іде шляхом сербського авторитарного націонал-соціаліста і диктатора Слободана Мілошевича, який свого часу зробив бандитів хребтом своєї влади.

Опозиція закликає українців «не миритися зі звірячою поведінкою банди при владі, яка по всій країні по одному відловлює активістів Майдану, псує їх автомобілі, залякує, б’є».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.