НОВИНИ

У Луганську два дні поспіль зривали показ фільму про Межигір'я

У Луганську 26 грудня у вдруге за тиждень зірвали показ документального альманаху "Відкритий доступ".

Громадські активісти, які щодня збираються біля пам'ятника Тарасу Шевченку, планували на площі показати луганчанам одну з новел документального фільму під назвою "Межигір'я", а також взяти участь у телемості з Євромайданами Запоріжжя та Івано-Франківська.

Як і напередодні, невідома організація встановила на площі потужні колонки, з яких весь час лунала гучна музика. З цієї причини організатори показу перейшли в сквер імені "Молодої гвардії". Коли вони почали розгортати апаратуру, невідомий чоловік облив екран зеленкою, а через деякий час другої невідомий вилив чай на ноутбук луганських активістів.

Обох хуліганів міліція затримала.

До конфлікту також приєдналися люди, які представлялися донськими козаками. Їх отаман з нагайкою в руках намагався дістатися до апаратури громадських активістів.

Активісти заявили, що не відмовляються від ідеї влаштувати в Луганську показ фільму "Відкритий доступ" і планують зробити це незабаром.

Як повідомлялось, у жовтні у Трускавці за 5 хвилин до початку показу альманаху "Відкритий доступ" в приміщенні "Народного дому" зникло світло. 

27 вересня перед початком показу альманаху "Відкритий доступ" до зали столичного  кінотеатру "Кінопанорама" зайшли 30 осіб, зовнішньо схожі на безпритульних. Вони були нетверезі, курили та кричали в приміщенні. Кожен з них мав на собі роздрукований бейдж з написом "Преса". Коли двоє міліціонерів почали виводити цих людей із зали, хтось кинув димові шашки.

Раніше проблеми з показом фільму «Відкритий доступ» виникали в  Севастополі, Феодосії, Миколаєві, Донецьку та Одесі.

Документальний фільм-альманах «Відкритий доступ»   складається з 5 новел, присвячених виконанню закону «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, одна з новел Межигір'я розповідає про спроби журналіста Сергія Лещенка отримати інформацію про резиденцію президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.