НОВИНИ

Тимошенко знову відмовилася їхати в суд

Територію Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" в Харкові, у стаціонарі якої продовжує лікування екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, залишив кортеж конвойних автомобілів.

О 7:00 перед головним входом до медичного закладу вже стояли карета швидкої медецинської допомоги, автозак та супровідний автомобіль ДАІ.

А вже о 8:00 з території медзакладу виїхали автозак, 2 автомобілі швидкої допомоги, мікроавтобус та три міліцейські машини. У цей час кількість працівників міліції на території ЦКЛ значно зменишилася. Отримати підтвердження або спростування того, чи повезли Юлію Тимошенко на судове засідання поки що не вдалося.

З джерел стало відомо, що Тимошенко на судове засідання не повезли, начебто вона в черговий раз відмовилася брати участь у засіданні.

Як відомо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлія Тимошенко обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.