НОВИНИ

США розчаровані повторними виборами до Ради в проблемних округах

Сполучені Штати висловлюють своє розчарування повторними виборами до Верховної Ради України у п’яти одномандатних округах та закликають українську владу провести ретельне розслідування всіх зареєстрованих на виборах порушень і притягнути винних до відповідальності. Про це сказано в заяві, розміщеній на сайті посольства США в Україні.

Сполучені Штати вказують, що повторі вибори не були проведені відповідно до міжнародних стандартів.   «Існують достовірні докази, що результати виборів були спотворені великої кількістю порушень виборчої законності. Ми закликаємо уряд України провести ретельне розслідування всіх зареєстрованих порушень і притягнути винних до відповідальності», - сказано в заяві.

«Уряд України має вжити додаткових заходів для забезпечення того, щоб майбутні вибори, в тому числі президентські вибори 2015 року, відбувалися у відповідності  із зобов’язаннями України дотримуватися демократичних стандартів», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія визнала обраними народними депутатами переможців виборів у 5 проблемних округах.

Міжнародні спостерігачі також  заявили про порушення на виборах в Україні. Зокрема, спостережна місія Світового Конґресу Українців заявила, що повторні вибори до Верховної Ради не відповідають повною мірою міжнародним стандартам проведення демократичних виборів.  Канадська місія спостереження за виборами – CANADEM, в своєму попередньому звіті  відзначила, що більшість відхилень, що спостерігалися під час повторних виборів 15 грудня були подібними на ті, що були вказані під час парламентських виборів 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.