НОВИНИ

Янукович обіцяє набратися рішучості для війни з корупцією

У 2014 році одним із пріоритетів діяльності влади стане боротьба з корупцією. Про це президент Віктор Янукович сказав, виступаючи на засіданні Ради регіонів.

«У наступному році нам треба дуже серйозно підійти до питань корупції. Одним словом, треба оголосити рішучу війну корупції», - сказав він.

«Ми будемо створювати «гарячу лінію» для людей, для підприємців, і там, хто попадеться під ці ножиці, я їм не заздрю», - зазначив Янукович.

Президент підкреслив, що стосовно всіх виявлених корупціонерів у правоохоронних чи контролюючих органах будуть вживатись рішучі заходи згідно із законодавством.

«Я буду звертатись до людей, до суспільства, до бізнесу, щоб інформували нас по «гарячим лініям». 2014 рік буде особливим роком, де ми будемо робити рішучі кроки з подолання корупції», - додав Янукович, зауваживши, що чув багато нарікань на корупціонерів від людей як у регіонах, так і в Києві.

«Я бачу тут у деяких усмішки, щоб вони у вас не були останніми, шановні колеги ... 2014 рік буде особливим роком, де ми будемо робити рішучі кроки з подолання корупції », - запевнив Янукович.

Як відомо, Янукович вже неодноразово обіцяв розпочати нещадну боротьбу з корупцію, однак, як зазначило на початку листопада Financial Times «для Януковича боротьба з корупцією – це багато хороших слів і мало дії»

Згідно з цьогорічним дослідженням Індексу сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI), рейтинг України за рівнем корумпованості залишився практично незмінним - 25 балів зі 100 можливих. Таким чином країна посіла 144 місце серед 177 держав, охоплених дослідженням.

Україна стабільно залишається у групі «підвищеного ризику» разом з Камеруном, Іраном, Нігерією, Центральною Африканською Республікою та Папуа Новою Гвінеєю, але в наступному році вона ризикує скотитися ще нижче.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.