НОВИНИ

Луценко пояснив, як змусити владу відчути власну нікчемність

Народне об'єднання "Майдан" повинно форматувати під свої інтереси опозиційних політиків. Про це заявив журналістам лідер об'єднання "Третя українська республіка " Юрій Луценко у Львові.

"Майдан" повинен сформатувати під свої інтереси опозиційних політиків. Вони повинні почути вимоги суспільства. Ми маємо почути не тільки розуміння проти кого ми - звичайно, проти Януковича, мафії і Митного союзу, але і за що ми. Опозиція повинна дати план реформ, команду реформаторів і єдиного кандидата в президенти" - сказав Луценко.

За його словами, це одна з чотирьох цілей майдану. Крім того , цю організацію створювали для захисту учасників акцій протесту , розширення зони протесту на схід і підготовка реальної страйку.

Луценко підкреслив, що революційним шляхом позбавлення влади Віктора Януковича може стати реальна страйк , яку потрібно розпочати після різдвяних свят.

"Уже в січні, після свят, організувати реальну страйк, а не маніфестації вихідного дня... Від понеділка і до неділі - переможний страйк, який заблокує владу на всіх автодорогах, на всіх площах, в урядовому кварталі та по всій країні. Тоді влада буде змушена визнати , що вона вже не влада "- сказав Луценко.

Інший шлях, сказав Луценко, - участь у президентських виборах, які за його словами, будуть не виборами, а війною.

"У нас не буде ні чесного підрахунку голосів, ні чесного ЦВК , ні чесного закону" - підкреслив Луценко.

Він вважає, що для перемоги потрібно "захоплювати не площі, а уми" планом нової європейської України.

"Знаю , що люди хотіли б простіше, але все просте - порожньо , а все складне - можливо. Ця боротьба надовго і кожен повинен щось покласти на вівтар. Ми повинні відвоювати Україну, заслужити Україну" - заявив Луценко.

Нагадаємо, 22 грудня на Майдані в Києві лідери опозиції оголосили  про створення громадської позапартійної організації "Народне об'єднання "Майдан". Згодом було вирішено перейменувати організацію у Всеукраїнське об'єднання "Майдан".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.