НОВИНИ

Азаров похвалився, що усуває бар’єри між Україною і Митним союзом

Україна розглядає співпрацю з країнами Митного союзу виключно як співпрацю в рамках зони вільної торгівлі з країнами-учасницями СНД. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров у Москві, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Україна перш за все розглядає співпрацю з країнами Митного союзу як співпрацю в рамках зони вільної торгівлі, і ця угода, яка була підписана і ратифікована Україною, повинна бути реалізована у повному обсязі», - сказав  Азаров.

 Він підкреслив, що цю позицію поділяє більшість країн Митного союзу.

Голова українського уряду додав,  що на сьогоднішньому засіданні були прийняті важливі рішення щодо усунення бар’єрів у взаємній торгівлі.

«Всі рішення, які сьогодні були прийняті, стосувалися насамперед усунення різноманітних бар’єрів у взаємній торгівлі. І для нас це особливо важливо», - сказав Азаров.

Нагадаємо,  у Москві Азаров бере участь у засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав як представник країни-спостерігача.

Зустріч прем'єр-міністрів України і Росії Миколи Азарова і Дмітрія Мєдвєдєва у Москві тривала близько пяти хвилин. Під час зустрічі Мєдвєдєв повідомив, що, що російська влада вже виділила перший транш з $15 мілрд кредиту, який надає Росія Україні.

Напередодні прес-служба Кабміну оприлюднила заяву, згідно з якою Микола Азаров сьогодні у Москві ніякі угоди підписувати не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.