НОВИНИ

Янукович наказав Азарову й Рибаку якнайшвидше прийняти бюджет-2014

Президент Віктор Янукович наголошує на необхідності якнайшвидшого прийняття державного бюджету на 2014 рік. Про це він заявив сьогодні під час наради з прем’єр-міністром Миколою Азаровим та головою Верховної Ради Володимиром Рибаком, передає прес-служба глави держави.

«Такого в нас ще не було, коли вже готовий бюджет, і сьогодні держава чекає фінансування, ми не маємо цього документу», - заявив Янукович.

На його думку, можна було б продовжити парламентську сесію і на цьому тижні «не відпочивати, а працювати».

«Так ми завжди робили, до речі. В останній тиждень перед Новим роком ми приймали бюджет», - зазначив він.

Янукович також звернув увагу Азарова на необхідність здійснення поточних платежів щодо всіх соціальних виплат до кінця року. «Я маю на увазі і заробітні плати, і пенсії, і все, що стосується соціального захисту. До кінця цього тижня, нам не треба залишати на 30 чи 31, щоб ми все проплатили», - сказав президент.

Азаров, у свою чергу, під час наради повідомив, що кряд планує вже до 30 грудня закрити всі питання, пов'язані з виплатами з бюджету за 2013 рік.

Як повідомлялось, Верховна Рада вирішила приймати бюджет-2014 16 січня.

Раніше опозиція заявила, що проект державного бюджету на 2014 рік посилює тиск на малих підприємців, збільшує фінансування силових відомств та в порушення законодавства урізає низку соціальних виплат.  

Уряд пропонує Раді затвердити бюджет-2014 з дефіцитом майже 60 млрд грн.

Прем’єр Азаров вважає, що домовленості Віктора Януковича та Владіміра Путіна дозволили уряду розробити реалістичний і збалансований проект державного бюджету на 2014 рік.

А у ПР  не приховують, що російські гроші підуть на виборчу кампанію-2015.

Читайте також: Регіоналів обурив проект бюджету-2014: одні відчули втрати, інші - не знайшли радості