НОВИНИ

На Донеччині місцевий "атаман" з "казакамі" побили активіста Євромайдану нагайками

На Донеччині у місті Торез активіста, який розписав центр міста гаслами проти Віктора Януковича і Партії регіонів, побив депутат міської ради Василь Бондаренко.

Бондаренко - "атаман" місцевої козачої організації, разом ще з двома «казакамі», побив нагайкою Олега Галазюка. Про це у своєму блозі повідомляє користувач Frankensstein.

Крім того "казакі" повалили активіста на землю, пробили голову та зламали палець.

Про інцидент, крім місцевої газети, ніхто не повідомив.

Читайте також: Територія Майдану – вся Україна

Побитий Олег Галазюк зняв побої і написав заяву в міліцію.

«Правда, в Торезі цю справу швидше за все замнуть і депутату Бондаренко нічого не буде. Тому що Торез - кримінальний бантустан, в якому діють свої локальні закони і правила. Побити нагайкою "помаранчевого" за місцевими правилами - нормальне явище. У нас тут досі опричнина, «казакі», нагайки, чорносотенці. Вічне XVI століття», - пише блогер.

Він упевнений, що «хто-небудь обов'язково напише, що мужик отримав за справу».

«Це ж нормально, коли в третьому тисячолітті людей нагайками б'ють «казакі» за адміністративне правопорушення. У Митному союзі так прийнято. Ніхто вже не дивується», - підкреслює Frankensstein .

Як повідомлялось, на території Донецької області останнім часом збільшилася кількість міст, де відбуваються євро майдани.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Донецьку "тітушки" з "казакамі" намагалися влаштувати провокації на місцевому Євро майдані

Читайте також: На Схід від Майдану

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.