НОВИНИ

  ▪   Євгенія Шидловська

Політолог: тиском і шантажем влада намагається обмежити політичну активність опозиції

Жорсткий виступ генпрокурора Віктора Пшонки у Раді ще не означає початку репресій проти активістів Майдану та опозиції. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив політолог Вадим Карасьов.

На його думку, провадження СБУ щодо захоплення державної влади – є елементом психологічного тиску на опозицію та її шантажу.

«Це говорить про те, що влада буде і далі тиснути, перш за все, психологічно на цих політиків – обмежуючи їх політичний маневр та політичну активність. Я би не сказав, що це червона картка, скоріше жовта, пересторога. Такий «гірчичник» з точки зору влади має обмежити політичну активність лідерів опозиції», - сказав Карасьов.

Як повідомлялось, Віктор Пшонка у Верховній Раді повністю виправдав дії МВС при усіх сутичках з демонстрантами. Аргументація генпрокурора місцями – просто дивовижна.

Нагадаємо також, що на початку грудня Служба безпеки розпочала розслідування у зв'язку з діями, спрямованими на захоплення держвлади в Україні.

Опозиція вважає відкриття кримінального провадження СБУ щодо нібито намагань повалення конституційного ладу та захоплення державної влади має виключно політичне підґрунтя.