НОВИНИ

Кравчук за круглим столом знову "об’єднує Україну". Без Януковича і лідерів опозиції

Черговий раунд круглого столу "Об'єднаємо Україну", ініційованого екс-президентом Леонідом Кравчуком розпочався у палаці мистецтв "Україна" без Віктора Януковича та лідерів опозиції.

У засіданні круглого столу беруть участь екс-президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, спікер парламенту Володимир Рибак, перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, представник президента у Раді Юрій Мірошниченко, глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, народні депутати з опозиційних фракцій Сергій Соболєв (фракція "Батьківщина"), Віктор Чумак (фракція "УДАР") та Андрій Мохник (фракція "Свобода").

Як повідомили журналістам перед початком засідання круглого столу представники опозиційних фракцій , лідери опозиційних фракцій не прийшли, оскільки в засіданні не бере участь Віктор Янукович.

Як повідомлялось, 17 грудня загальнонаціональний "круглий стіл", ініційований екс-президентом Леонідом Кравчуком, не відбувся.

Попереднє засідання круглого столу 13 грудня, в якому брали участь Віктор Янукович та лідери опозиції, не транслювався в ефірі загальнонаціональних телеканалів, а трансляцію в інтернеті з перервами здійснювало Громадське телебачення, журналісти якого заявляли про «заглушений мобільний зв’язок» і мережу.

Дізнавшись про це, Кравчук порадив представникам влади звільнити тих, хто заважав транслювати круглий стіл.

Нагадаємо, 13 грудня відбувся круглий стіл за участю влади, опозиції та громадськості. Віктор Янукович під час засідання круглого столу запропонував амністію арештованих протестувальників та мораторій на застосування сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.